Powiatowy Konkurs Plastyczny

Wyniki VI Powiatowego Konkursu Plastycznego "Pejzaże"

Galeria nagrodzonych prac cz. 1 miejsca I

Galeria nagrodzonych prac cz. 2 miejsca II, III

Galeria nagrodzonych prac cz. 3 wyróżnienia

Galeria nagrodzonych prac cz. 4 sponsorzy


W tym roku odbyła się VI edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Pejzaże”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zostaliśmy zasypani Waszymi pracami. Wpłynęło 489 prac konkursowych, co jest rekordem w historii naszego konkursu. Jury miało twardy orzech do zgryzienia – obrady trwały wiele godzin. Komisja bardzo skrupulatnie oceniała każdą z prac, starając się docenić wkład Waszej pracy, inwencję twórczą, estetykę i interpretację.

Uroczysta gala posumowania konkursu odbyła się w dniu 15 marca 2016r. w budynku SOSW Piaseczno, ul. Szpitalna 12.

Dzięki hojności sponsorów mogliśmy nagrodzić wielu uczestników. Wśród nagród i upominków były książki, sprzęt sportowy, plecaki, karty podarunkowe, karnety na zajęcia lego oraz poczęstunek w postaci pączków. Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom za hojność i liczymy na dalszą współpracę.

Nagrodzone prace tradycyjnie już  można było podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie. Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji multimedialnej nagrodzonych prac (poniżej).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. Galeria zdjęć z rozdania nagród - kliknij.

Pobierz plik .pdf: WYNIKI VI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO


W dniu 16 marca br. odbyła się w naszym Ośrodku uroczystość podsumowania V edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Zakątki przyrody”.

obejrzyj fotorelację z uroczystości podsumowania V edycji konkursu

Dzięki hojności sponsorów, którym serdecznie pragniemy podziękować, zostało nagrodzonych ponad 100 osób.

Sponsorami w konkursie byli: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Gmina Góra Kalwaria, Nadleśnictwo Chojnów, Akademia Nauki Piaseczno, Firma Decathlon, Przychodnia dla dzieci Tolek, Piekarnia i cukiernia „Krzosek”, Sklep „ Sportowiec”, księgarnia „ Bzyk”, Firma Kar-Drob, Bank Spółdzielczy Piaseczno, Stowarzyszenie Auxilium i Rada Rodziców SOSW w Piasecznie.

Wielu przedstawicieli sponsorów było gośćmi honorowymi na uroczystości rozdania nagród.

Podczas konkursu panowała jak zwykle wspaniała atmosfera. Nie przeszkadzała nam nawet ciasnota, ale mamy nadzieję, że po remoncie i rozbudowie Ośrodka spotkamy się w znacznie lepszych warunkach w następnych edycjach konkursu, na które już dzisiaj gorąco zapraszamy.

Konkurs corocznie organizowany jest dzięki inicjatywie Pani Bożeny Żmudy i Anny Jaciubek

Informacje o konkursie można znaleźć także na stronach:

iTV Piaseczno:   http://www.itvpiaseczno.pl/wydarzenia,1,6.10,1716

Starostwa Powiatowego: http://www.piaseczno.pl/649-prezentacjanews-63085-p_1.htm

Gminy Góra Kalwaria: http://www.gorakalwaria.pl/651-Prezentacjanewsa-63129-p_1.htmW roku szkolnym 2014/2015 już po raz V
  odbył się w naszej placówce  Powiatowy Konkurs Plastyczny. W tym roku tematem prac były 
Zakątki przyrody.

Regulamin,  wyniki oraz prezentacja nagrodzonych i wyróżnionych prac pdf pptxW roku szkolnym 2013/2014 już po raz IV
 odbył się w naszej placówce  Powiatowy Konkurs Plastyczny. W tym roku tematem prac były krajobrazy.

Celem konkursu było  rozbudzenie wyobraźni i kształtowanie wrażliwości na piękno przyrody, ukazanie wpływu działalności człowieka na środowisko oraz integracja dzieci ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi ze społecznością lokalną.

Konkurs adresowano do uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów powiatu piaseczyńskiego. Każdy uczestnik mógł nadesłać 1 pracę wykonaną w formacie A3.

Na konkurs wpłynęło 351 prac, wykonanych techniką rysunku, grafiki, płaskorzeźby, kolażu i malarstwa lub techniką mieszaną. Uczestnicy  wykazali się talentem i ciekawą interpretacją tematu. Komisja brała pod uwagę estetykę prac, interpretację tematu, i zgodnie z regulaminem, format pracy – A3. Wiele ciekawych prac nie zakwalifikowano właśnie ze względu na niewłaściwy format pracy.

 Przyznano 125 nagród w 4 kategoriach wiekowych:  przedszkola, klasy I- III szkoły podstawowej, klasy IV- VI oraz gimnazja.

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się 17 marca w siedzibie placówki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom i opiekunom. Gorące podziękowania kierujemy do SPONSORÓW, którzy niezawodnie od czterech lat fundują nagrody i wspierają przedsięwzięcie.

Kliknij w link: prezentacja nagrodzonych i wyróżnionych prac. 

Kliknij w link sponsorzy.Po raz trzeci w naszym Ośrodku organizowany jest Powiatowy Konkurs Plastyczny o tematyce przyrodniczej. Tytuł tegorocznej edycji (2012/2013) brzmi "Świat wokół nas"
Zapraszamy!

Plakat do pobrania

Regulamin konkursu

Zgoda Prezentacja prac nagrodzonych w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Impresje i natura" w roku szkolnym 2011/2012

Pierwsze miejsca 

Drugie miejsca 

Trzecie miejsca

Wyróżnienia i nagrody dodatkowe

Sponsorzy