Projekt teatralny "Piękna i Bestia"


Po sukcesie przedstawienia „Złotowłosa i trzy niedźwiadki” rozpoczęliśmy, z jeszcze większą motywacją, realizację kolejnego przedsięwzięcia teatralnego pt. „Piękna
i Bestia”. Projekt, nad którym pracujemy, został wybrany wspólnie. W ramach współpracy z podobnym ośrodkiem z Gdyni, pozyskaliśmy scenariusz nagrodzonego „Złotą Maską” przedstawienia dostosowanego do możliwości naszych uczniów, eksponujący ich walory i zdolność bycia na scenie. Zainspirował nas do stworzenia interdyscyplinarnego projektu, który, z zapałem i nadzieją na sukces, realizujemy.  Więcej ... kliknij.

Fotorelacja

-warsztaty teatralne

 

-koło projektowania i szycia 

 

- warsztaty plastyczne

W sobotę 13 maja 2017 r. odbyły się planowane warsztaty plastyczne, podczas których malowaliśmy przygotowane dzień wcześniej elementy scenografii.

Zebrała się pracowita grupka zapaleńców: uczniowie z rodzinami oraz nauczyciele zaangażowani w realizację projektu. Efekty sami będziecie mogli ocenić 30 maja!   

PREMIERA „PIĘKNA I BESTIA” TERTU ISKIERKA


 

30 maja 2017 roku w Centrum Kultury Piaseczno, miała miejsce premiera spektaklu „Piękna i Bestia” Teatru Iskierka, która była jednym z elementów kończących projekt teatralny marzec-maj 2017 w SOSW Piaseczno.

Swoją obecnością zaszczyciły nas delegacje Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Piasecznie, Szkoły Podstawowej nr 5 z Saskiej Kępy, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Dyrektor Domu Dziecka z Łbisk, gazeta Przegląd Piaseczyński oraz rodzice naszych uczniów.

Nasze kochane dzieciaczki po raz kolejny stanęły na wysokości zadania i dały niesamowity pokaz swoich talentów, zaangażowania i entuzjazmu, zarażając nim wszystkich dookoła. Pozytywnie wzmocnieni i nastawieni na rozwijanie pasji teatralnych zapraszamy do śledzenia naszych dalszych poczynań i już dziś zapraszamy na przyszłe przedstawienia : )

Z pozdrowieniami Teatr Iskierka  : ) 
pobierz prezentację na temat projektu