Czas na basen III

To już trzecia edycja "Czas na basen". Tym razem dzięki dofinansowaniu Gminy Piaseczno, 30 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zajęciach na basenie, naszym ulubionym, czyli "Baśniowy Zameczek". Cieszą nas sukcesy naszych podopiecznych, uczniowie, którzy od początku chodzą na zajęcia poczyniły ogromne postępy w aktywnościach wodnych, ba nawet nauczyły się pływać. Od początku jest z nami instruktorka, niezawodna Joanna Hereta, dziękujemy. Nasi nauczyciele Pani Ada Matuszczak i Pani Kasia Pelinko, Pan Jacek Dołęga i Pan Darek Kluszczyński również w ramach wolontariatu prowadzili blok zajęć na basenie.

 
 
 
 

Równolegle w szkole odbywały się warsztaty gdzie pod okiem naszych terapeutów uczniowie mieli okazję do ćwiczeń motoryki zarówno dużej jak i małej.


 


 

Nadszedł dzień finału, 10 grudnia 2016 r. odbyła się impreza sportowo- świąteczna. Dzieci licznie przybyły ze swoimi rodzicami, rodzeństwem

Odbyły się zawody na basenie, dzieci otrzymały medale tradycyjnie już wykonane w Pracowni

Rzeczy Różnych w Wilczej Górze, gdzie pracują dorosłe osoby z autyzmem.

Medale wręczyli Pani burmistrz Hanna Kułakowska- Michalak i Pan Piotr Obłoza- przewodniczący Rady Miasta i gminy Piaseczno.


 

Po aktywnościach sportowych urządziliśmy sobie warsztaty świąteczne, wykonywaliśmy ozdoby choinkowe, które od razu wieszaliśmy na przygotowanej choince.


 

Choinka gotowa do świąt.

I uwaga, uwaga słyszymy znajomy dzwonek to Mikołaj zachwycony naszymi poczynaniami postanowił wpaść przez komin i wszystkie słodziaki obdarować prezentami.

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć galerię z mikołajek na basenie.